Meble M&M jest to marka mebli kuchennych na wymiar. Oferta skierowana jest do osób, które podchodzą do życia … bardzo praktycznie i pragmatycznie. Bardzo atrakcyjna cena mebli i obecność w strukturach koncernu to gwarancja solidnego i odpowiedzialnego podejścia do klienta.

Meble M&M to meble kuchenne praktyczne i trwałe na wiele lat . Nie ma w nich miejsca na zbędne nowinki techniczne – oferta mebli Meble M&M przygotowana została z myślą o osobach, które na danym etapie swojego życia nie chcą inwestować w drogie rozwiązania markowych firm, ale nie chcą też kupować mebli w paczkach. Oferta mebli kuchennych Witt-kuchnie skierowana jest do osób, które poszukują ładnej i estetycznie wykonanej w detalach kuchni na bazie całych szafek i dystrybuowana jest na terenie Polski w sieci handlowej Mebel oraz w niezależnych patronackich studiach kuchennych.

Meble M&M proponuje klientom kuchnie w dwóch ofertach.

Meble M&M to propozycja dla osób ceniących trwałość i funkcjonalność mebli w korzystnej cenie. To oferta dla świeżo upieczonych małżonków i właścicieli mieszkań do wynajęcia Meble M&M cieszą się także sporą popularnością wśród osób starszych, które więcej czasu spędzają w domu, chcą cieszyć się z estetyki i komfortu użytkowania swojej kuchni i nie zamierzają ponownie jej wymieniać. Należy przyjąć, że ceny zestawu mebli kuchennych rozpoczynają się od 7 tys. i raczej nie przekraczają 20 tys.

Meble M&M są skierowane do osób poszukujących bardziej wysublimowanych projektów, o wyższym poziomie komplikacji i trudności zaprojektowania, produkcji i wykonania mebli. Oferta ta jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które pragną podwyższonego standardu kuchni, dla których oferta Meble M&M jest zbyt wąska i dlatego poszukują większego wyboru. W tym przypadku ceny zestawów mebli kuchennych najczęściej kupowanych (bez AGD, techniki sanitarnej i kuchennej) wahają się od 10 do 28 tys. zł
Kuchnią z oferty Meble M&M, która cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów jest kuchnia Sesia. Jest to nowoczesna kuchnia w zawsze modnych bielach. Akcentem kolorystycznym są lubiane przez panie domu brązy. Kuchnię tę wyróżnia ciekawy design. Sesia pasuje do wnętrz każdego typu. Jest to doskonałe rozwiązanie w mieszkaniach, w których salon połączony jest z aneksem kuchennym, ponieważ bez problemu dobierzemy do niej pasujące do całości meble do salonu. Jest również idealnym rozwiązaniem do samodzielnych pomieszczeń kuchennych.